See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na opravy volných bytů a nebytových prostor v bytových domech
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou zadávány veřejné zakázky na opravy volných bytů a nebytových prostor v bytových domech ve správě městské části Brno – Královo Pole. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou stavební práce spočívající v opravách volných bytů a nebytových prostor v bytových domech ve správě městské části Brno – Královo pole. Opravy budou zahrnovat zejména opravy elektroinstalace, opravy podlah, opravy omítek, výmalby, nátěry, výměny kuchyňských linek, výměny vstupních dveří do bytů a nebytových prostor, výměny vnitřních dveří, výměny zařizovacích předmětů (vodovodních baterií, WC, umyvadel apod.) apod. a dále úklid po provedení oprav.
Vorherige Bekanntmachung: 613527-2023
Interne Kennung: N006/23/V00027663
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45211310 Bau von Badezimmern, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Oprava bytu č. 43 v BD Ant. Macka 9, Brno
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou stavební práce spočívající v opravě bytů a nebytových prostor v bytových domech ve správě městské části Brno - Královo Pole. Opravy zahrnují zejména opravy elektroinstalace, opravy podlah, opravy omítek, výmalby, nátěry, výměny kuchyňských linek, výměny vstupních dveří do bytů a nebytových prostor, výměny vnitřních dveří, výměny zařizovacích předmětů (vodovodních baterií, WC, umyvadel apod.) apod. a dále úklid po provedení oprav.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Oprava bytu č. 9 v BD Herčíkova 1, Brno
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0007
Titel: Oprava bytu č. 7 v BD Kosmova 11c, Brno
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0002
Titel: Oprava bytu č. 5 v BD Bystřinova 14, Brno
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Oprava bytu č. 6 v BD Kabátníkova 3, Brno
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Oprava bytu č. 6 v BD Tererova 9, Brno
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Oprava bytu č. 5 v BD Tábor 57, Brno
Interne Kennung: 6