472782-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bodenproben – Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung01ST-001163
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
LosLOT-0001