472797-2025 - Wettbewerb
Polen – Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst – Dostawa warzyw świeżych, kwaszonych, okopowych, pieczarek, owoców i ziemniaków do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa warzyw świeżych, kwaszonych, okopowych, pieczarek, owoców i ziemniaków do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw świeżych, kwaszonych, okopowych, pieczarek, owoców i ziemniaków do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: 1) część I – warzywa okopowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – warzywa świeże i kwaszone, pieczarka – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – ziemniaki – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – owoce – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 5) część V – warzywa okopowe, świeże i kwaszone, pieczarka, owoce, ziemniaki – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani (załącznik nr 11 do SWZ). 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 Ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 489 710,00 zł złotych brutto, w tym: 1) część I – warzywa okopowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 85 549,00 zł; 2) część II – warzywa świeże i kwaszone, pieczarka – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 164 907,00 zł; 3) część III – ziemniaki – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 102 958,00 zł; 4) część IV – owoce – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 87 989,00 zł; 5) część V – warzywa okopowe, świeże i kwaszone, pieczarka, owoce, ziemniaki – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 48 307,00 zł. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji każdej z części zamówienia zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 11. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 12. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 13. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 14. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 czerwca 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. 15. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo i/lub magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.
Interne Kennung: 25/25/WŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03221410 Kohl, 03221270 Gurken, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03221120 Knollengemüse, 03222321 Äpfel, 03222111 Bananen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Warzywa okopowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: 1. Oferowane warzywa są świeże, jędrne, niepopękane, bez bocznych rozwidleń i rozgałęzień, bez śladów zepsucia, pleśni, jednolite wielkościowo, jednolite odmianowo. 2. Zamówienie realizowane będzie partiami – 2 razy w tygodniu. 3. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Cechami dyskwalifikującymi przy dostawie będzie: zaparzenie, spleśnienie, nadgnicie, uszkodzenie przez chorobę i szkodniki, uszkodzenie mechaniczne, obcy zapach, pozostałości środków ochrony roślin.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221111 Rote Beete, 03221112 Karotten
Los: LOT-0002
Titel: Warzywa świeże i kwaszone, pieczarka – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: 1. Oferowane warzywa świeże są niezwiędnięte, twarde, bez śladów zepsucia i pleśni. 2. Oferowane warzywa kwaszone są twarde, bez śladów zepsucia i pleśni. 3. Oferowana pieczarka jest świeża, niezwiędnięta, twarda, bez śladów zepsucia i pleśni, jednolita wielkość. 4. Zamówienie realizowane będzie partiami – 2 razy w tygodniu. 5. Termin dostawy młodej kapusty – od 15 maja 2025 r. do 30 czerwca 2025 r. 6. Opakowanie jednostkowe warzyw kwaszonych – pojemniki plastikowe zamykanie nie mniejsze niż 5 kg. 7. Cechami dyskwalifikującymi przy dostawie warzyw świeżych i pieczarek będzie: zaparzenie, spleśnienie, nadgnicie, obecność plam chorobowych, zwiędnięcie, uszkodzenia mechaniczne, obcy zapach. 8. Cechami dyskwalifikującymi przy dostawie warzyw kwaszonych będzie: zaparzenie, spleśnienie, nadgnicie, obcy zapach. 9. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221270 Gurken, 03221410 Kohl
Los: LOT-0003
Titel: Ziemniaki – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: 1. Oferowane ziemniaki są świeże bez śladów zepsucia i pleśni, bez widocznych narośli, jednolite wielkościowo. 2. Po ugotowaniu są sypkie o białej lub kremowej barwie oraz przyjemnym zapachu. 3. Zamówienie realizowane będzie partiami – 2 razy w tygodniu. 4. Termin dostawy młodych ziemniaków – od 15 maja 2025 r. do 30 czerwca 2025 r. 5. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 6. Cechami dyskwalifikującymi przy dostawie będzie: zaparzenie, spleśnienie, nadgnicie, uszkodzenie przez chorobę i szkodniki, uszkodzenia mechaniczne, obcy zapach, pozostałości środków ochrony roślin.
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0004
Titel: Owoce – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: 1. Oferowane owoce są świeże, jędrne, bez śladów zepsucia i pleśni, jednolite wielkościowo. 2. Zamówienie realizowane będzie partiami – 2 razy w tygodniu. 3. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Cechami dyskwalifikującymi przy dostawie będzie: zaparzenie, zafermentowanie, spleśnienie, nadgnicie, obecność plam chorobowych, zwiędnięcie, uszkodzenia mechaniczne, obcy zapach
Interne Kennung: Część IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222321 Äpfel, 03222111 Bananen
Los: LOT-0005
Titel: Warzywa okopowe, świeże i kwaszone, pieczarka, owoce, ziemniaki – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: 1. Oferowany asortyment: – warzywa okopowe są świeże, jędrne, niepopękane, bez bocznych rozwidleń i rozgałęzień, bez śladów zepsucia, pleśni, jednolite wielkościowo, jednolite odmianowo, – ziemniaki są świeże bez śladów zepsucia i pleśni, bez widocznych narośli, jednolite wielkościowo, po ugotowaniu są sypkie o białej lub kremowej barwie oraz przyjemnym zapachu, – warzywa świeże są niezwiędnięte, twarde, bez śladów zepsucia i pleśni, – kapusta jest świeża, niezwiędnięta, twarda, bez śladów zepsucia i pleśni, – pieczarka jest świeża, niezwiędnięta, twarda, bez śladów zepsucia i pleśni, jednolita wielkość, – warzywa kwaszone są twarde, bez śladów zepsucia i pleśni, opakowanie jednostkowe – wiadro plastikowe 5 – 10 kg, – jabłka, gruszki są świeże, twarde, soczyste, niepoobijane, bez śladów zepsucia i pleśni, jednolite wielkościowo, – owoce (banan, mandarynka, cytryna) są świeże, jędrne, bez śladów zepsucia i pleśni, jednolite wielkościowo. 2. Zamówienie realizowane będzie partiami: warzywa okopowe, ziemniaki – raz w tygodniu; warzywa świeże i kwaszone, kapusta, pieczarka, owoce – 2 razy w tygodniu. 3. Termin dostawy młodych ziemniaków – od 15 maja 2025 r. do 30 czerwca 2025 r. 4. Termin dostawy młodej kapusty, botwiny – od 01 czerwca 2025 r. do 30 czerwca 2025 r. 5. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 6. Cechami dyskwalifikującymi przy dostawie będzie: zaparzenie, spleśnienie, nadgnicie, uszkodzenie przez chorobę i szkodniki, uszkodzenia mechaniczne, obcy zapach, pozostałości środków ochrony roślin.
Interne Kennung: Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221270 Gurken, 03221410 Kohl, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03221120 Knollengemüse, 03222111 Bananen, 03222321 Äpfel