See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon oraz pick-up z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną w latach 2026-2027 - 6 zadań
Beschreibung: Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon oraz pick-up z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną w latach 2026-2027 - 6 zadań Zadanie nr 1 – Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – PE – 3 osobowy – 57 szt. Zadanie nr 2 – Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – MU – 5 osobowy – 6 szt. Zadanie nr 3 – Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – MU – 3 osobowe – 30 sztuk Zadanie nr 4 – Dostawa samochodów ciężarowych typu pick-up z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – PE - 2 osobowy – 18 szt. Zadanie nr 5 – Dostawa samochodów ciężarowych z homologacją N1 o DMC do 3,5t, typu pick-up z zabudową specjalistyczną PE - 5 osobowy – 30 szt. Zadanie nr 6 - Dostawa samochodów ciężarowych z homologacją N1 o DMC do 3,5t, typu pick-up z zabudową specjalistyczną – MU - 5 osobowy – 3 szt Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ i załącznikach zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Interne Kennung: RPUZ/P/0220/2025/DL/LE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144220 Abschleppwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – PE – 3 osobowy – 57 szt.
Beschreibung: Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – PE – 3 osobowy – 57 szt.
Interne Kennung: RPUZ/P/0220/2025/DL/LE- zadanie 1
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – MU – 5 osobowy – 6 szt.
Beschreibung: Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – MU – 5 osobowy – 6 szt.
Interne Kennung: RPUZ/P/0220/2025/DL/LE- zadanie 2
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 3 –Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – MU – 3 osobowe – 30 sztuk
Beschreibung: Dostawa samochodów ciężarowych typu furgon z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – MU – 3 osobowe – 30 sztuk
Interne Kennung: RPUZ/P/0220/2025/DL/LE- zadanie 3
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawa samochodów ciężarowych typu pick-up z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – PE - 2 osobowy – 18 szt
Beschreibung: Dostawa samochodów ciężarowych typu pick-up z homologacją N1 o DMC do 3,5t oraz zabudową specjalistyczną – PE - 2 osobowy – 18 szt
Interne Kennung: RPUZ/P/0220/2025/DL/LE- zadanie 4
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawa samochodów ciężarowych z homologacją N1 o DMC do 3,5t, typu pick-up z zabudową specjalistyczną PE - 5 osobowy – 30 szt
Beschreibung: Dostawa samochodów ciężarowych z homologacją N1 o DMC do 3,5t, typu pick-up z zabudową specjalistyczną PE - 5 osobowy – 30 szt
Interne Kennung: RPUZ/P/0220/2025/DL/LE- zadanie 5
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 6– Dostawa samochodów ciężarowych z homologacją N1 o DMC do 3,5t, typu pick-up z zabudową specjalistyczną – MU - 5 osobowy – 3 szt
Beschreibung: Dostawa samochodów ciężarowych z homologacją N1 o DMC do 3,5t, typu pick-up z zabudową specjalistyczną – MU - 5 osobowy – 3 szt
Interne Kennung: RPUZ/P/0220/2025/DL/LE- zadanie 6