See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakupy sprzętu komputerowego dla jednostek uczelnianych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zestawy komputerowe dla Centrum Kompetencji Cyfrowych UW
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Zestawy komputerowe II dla Centrum Kompetencji Cyfrowych UW
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Laptop dla Centrum Kompetencji Cyfrowych UW
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Tablet dla Obserwatorium Astronomicznego
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Laptop dla Obserwatorium Astronomicznego
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Stacja robocza dla Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Stacja robocza dla Wydziału Fizyki
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Komputer dla Wydziału Geologii
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Laptop dla EUROREG UW
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Komputer stacjonarny dla Wydziału Filozofii
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Tablet dla ICM UW
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Komputer stacjonarny dla Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych
Interne Kennung: POUZ-361/156/2025/DZP/12