472880-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Krankenversicherung (Pflichtversicherung) – Collectieve zorgverzekering Minima
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCollectieve zorgverzekering Minima
BeschreibungDe gemeente Heemskerk wil een overbruggingsovereenkomst aangaan met twee (2) zorgverzekeraars om een collectieve aanvullende zorgverzekering (gemeentepolis) aan de doelgroep minima aan te kunnen bieden voor de periode van 1 januari 2027 tot en met 31 december 2027. De gemeente wil met deze voorziening inwoners met een laag inkomen en een gemiddelde tot hoge zorgvraag goede toegang bieden tot uitgebreide en betaalbare zorg. Zie verder het Informatiedocument voor alle overige informatie. De totale groep minima die in aanmerking komt voor een korting bestaat uit ca. 2.758 personen.
Interne Kennung2602101-2600114
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1