472891-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Akkumulatoren – Zadanie nr 4 - ,,Budowa magazynu energii elektrycznej na terenie RCO o pojemności 800 kWh i mocy 400 kW"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie nr 4 - ,,Budowa magazynu energii elektrycznej na terenie RCO o pojemności 800 kWh i mocy 400 kW"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowy magazynów energii elektrycznej na terenie Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie o pojemności 800 kWh i mocy 400 kW. Planowane przedsięwzięcie służyć będzie magazynowaniu energii elektrycznej, która zostanie wykorzystana na potrzeby bilansowania energii elektrycznej w Przedsiębiorstwie oraz w Krośnieńskim Klastrze Energii.
Interne KennungDZ-2300-13/EK/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowy magazynów energii elektrycznej na terenie Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie o pojemności 800 kWh i mocy 400 kW. Planowane przedsięwzięcie służyć będzie magazynowaniu energii elektrycznej, która zostanie wykorzystana na potrzeby bilansowania energii elektrycznej w Przedsiębiorstwie oraz w Krośnieńskim Klastrze Energii 2. Zamawiający posiada Program Funkcjonalno–Użytkowy dla instalacji będącej przedmiotem zamówienia. Stanowi on integralną część opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 7 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający informuje, że MPGK Krosno Sp. z o.o. posiada koncesję na produkcję energii elektrycznej i ma jednostki wytwórcze energii elektrycznej. 4. Wszystkie opisy, nazwy własne materiałów, nazwy producentów lub normy użyte w OPZ – PFU nie powinny być traktowane jako narzucone bądź sugerowane przez Zamawiającego, powinny być rozumiane jako definicje standardów. Przy realizacji zamówienia za zgodą Zamawiającego dopuszcza się zastosowanie innego równoważnego (spełniającego wymagania podane w dokumentacji przetargowej) materiału, urządzenia lub normy. 5. Realizacja niniejszego zamówienia będzie wykonywana na czynnym obiekcie i wykonywane prace nie mogą utrudniać bieżącej eksploatacji zakładu. 6. Zamawiający umożliwi Wykonawcom, przed złożeniem ofert, dokonanie wizji lokalnej obiektu - RCO. Przed dokonaniem wizji lokalnej Wykonawca powinien zwrócić się pisemnie do przedstawiciela Zamawiającego określonego w SWZ o wyznaczenie terminu . 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w rozdziale IV SWZ oraz PFU.
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45223810 Fertigkonstruktionen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen