2. Verfahren
Verfahren
Titel: Byggentreprenad m partnering, 5 - 20 mkr, ramavtal
Beschreibung: Futurum fastigheter i Örebro AB inbjuder till upphandling av ramavtal avseende byggentreprenader med partneringsamverkan 5-20 mkr inom Futurums fastighetsbestånd som utgörs av bostäder, omsorgsboenden, lokaler, förskolor, skolor och brandstationer i Örebro kommun.
Interne Kennung: DIA.2026.63
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000