2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kalhot a bund tvořících kombinézu
Beschreibung: Dodávka 120 kusů kalhot ke kombinéze a 70 ks bund ke kombinéze pro potřeby Městské policie Ostrava. Zadavatel požaduje, aby dámská i pánská varianta byla totožná, tedy ze stejného materiálu, stejných funkčních vlastností, stejného krejčovského zpracování a stejného vizuálního stylu. Stejně tak zadavatel požaduje zpracování kalhot a bundy v designově odpovídajícím stylu, jelikož budou tvořit dvě součásti jedné kombinézy.
Interne Kennung: 191/2025/02
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadání dílčí veřejné zakázky na dodávky v rámci dynamického nákupního systému dle § 141 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění .
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001