472996-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels – Usługa kompleksowej organizacji wyjazdowego spotkania sieciującego dla interesariuszy Świętokrzyskiego Systemu Innowacji, w dniach 6-9 października 2025 r. do Holandii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowej organizacji wyjazdowego spotkania sieciującego dla interesariuszy Świętokrzyskiego Systemu Innowacji, w dniach 6-9 października 2025 r. do Holandii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowego spotkania sieciującego dla interesariuszy Świętokrzyskiego Systemu Innowacji, w dniach 6-9 października 2025 r. do Holandii. 2. Celem głównym zadania jest zwiększenie aktywności interesariuszy świętokrzyskiego systemu innowacji na rzecz generowania innowacji w ramach realizacji procesu przedsiębiorczego odkrywania. Wizyta sieciująca, w której uczestniczyć będą interesariusze Świętokrzyskiego Systemu Innowacji, poznają przykłady rozwiązań zastosowanych w innowacyjnych instytucjach w Holandii, związanych z nowymi technologiami, innowacyjnością w biznesie i badaniami naukowymi oraz wezmą udział w wydarzeniu skupiającym instytucje z różnych środowisk wyrażających chęć działania w zakresie zrównoważonego rozwoju - SUSTAINABILITY WEEK EUROPE 2025. 3. Uczestnicy wyjazdu: 15 osób. 4. Termin wyjazdu: 6 - 9 października 2025 r. (łącznie z wylotem z Polski i przylotem do Polski). 5. Środki transportu: - Kielce – lotnisko (Warszawa lub Warszawa/Radom lub Kraków lub Katowice) – transport autobusem/busem; - lotnisko – Amsterdam – transport samolotowy; - Amsterdam i okolice (transport do min. 4 miejsc oddalonych max 100 km. od Amsterdamu) – autokar/bus w uzasadnionym przypadku (po wcześniejszej akceptacji Zamawiającego), dopuszczalna komunikacja publiczna. 6. Podczas całego pobytu w Holandii, Wykonawca musi zapewnić do dyspozycji uczestników autokar/bus oraz animatora i tłumacza/pilota znających topografię i historię regionu. Ponadto, tłumacz/pilot musi posługiwać się biegle językami: polskim, holenderskim (niderlandzkim) i angielskim, natomiast animator musi posiadać znajomość języka polskiego, holenderskiego (niderlandzkiego) i angielskiego umożliwiającą komunikację. 7. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia - ze względu na przedłużające się postępowanie ws. zamówienia publicznego – w terminie 6–9.10.2025 r., Wykonawca zobowiązany będzie do zaproponowania niezwłocznie, innego terminu realizacji zamówienia (maksymalnie do 30 dni od pierwotnie wyznaczonego terminu realizacji zamówienia) oraz wskazania alternatywnego miejsca/wydarzenia lub kilku miejsc/wydarzeń, które zastąpi/ą udział w wydarzeniu SUSTAINABILITY WEEK EUROPE 2025. Ww. alternatywne miejsce/miejsca muszą wpisywać się w szeroko rozumiany obszar wsparcia innowacyjności i przedsiębiorczości oraz być związane tematycznie z celem wizyty/spotkania, zorganizowane przez Wykonawcę dla wszystkich uczestników wyjazdu w celu poznania przykładów rozwiązań zastosowanych w innowacyjnych instytucjach, związanych z nowymi technologiami, innowacyjnością w biznesie i badaniami naukowymi. Ze względu na fakt, iż wydarzenie SUSTAINABILITY WEEK EUROPE 2025 jest całodniowe, czas trwania spotkania/spotkań alternatywnych powinny w sposób proporcjonalny obejmować okres całodniowy. Spotkanie/spotkania powinny odbyć się w siedzibie organizacji z jej przedstawicielami. Za organizację spotkania/spotkań, zapewnienie tłumaczenia, dojazd i ewentualny koszt biletów odpowiedzialny będzie Wykonawca. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungOK-III.272.1.82.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensadres internetowy strony prowadzonego postępowania: https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,203319,f28199e0773f83fc6346f6cf0e7432e8.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
LosLOT-0001