See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku (medycznych i niemedycznych) oraz drobnego sprzętu medycznego
Beschreibung: Numeracja zgodna z SWZ: Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku (medycznych i niemedycznych) oraz drobnego sprzętu medycznego szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ i projektach umów (załącznik nr 5.1 i 5.2).
Vorherige Bekanntmachung: 311216-2026
Interne Kennung: 12/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) dokonano skrócenia terminu składania ofert, z uwagi na to, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Termin został skrócony. Nieudzielenie niniejszego zamówienia spowodowałoby brak możliwości bieżącego udzielania świadczeń zdrowotnych, co skutkowałoby bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia pacjentów.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nr zgodna z SWZ: 5.Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych 5.1. W celu potwierdzenia, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Wykonawcy zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów (dokumenty należy złożyć wraz z ofertą): Zamawiający nie wymaga przedmiotowych środków dowodowych 6.Warunki udziału w postępowaniu. Podstawy wykluczenia obligatoryjne. 6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 6.1.1. nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: −art. 108 ust. 1 ustawy PZP, −art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) zmienionego art. 1 pkt 23 Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 8 kwietnia 2022 nr 2022/576 w sprawie dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) zmienionego art. 1 pkt 16 Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 23 października 2025 nr 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 2025.2033) i art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach związanych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U z 2025r. poz. 514 t.j.), 6.1.2. spełniają warunki udziału w postępowaniu: 6.1.2.1dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: -Zamawiający nie określa warunku dotyczącego zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. 6.1.2.2 dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej: -Zamawiający nie określa warunku dotyczącego uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej 6.1.2.3 dotyczące sytuacji ekonomicznej lub finansowej -Zamawiający nie określa warunku sytuacji ekonomicznej lub finansowej. 6.1.2.4 dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej -Zmawiający nie określa warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej Oświadczenie o powyższym należy złożyć w formularzu JEDZ (część IV - ). 6.2. Zamawiający dokona wstępnej oceny czy Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu na podstawie złożonego przez Wykonawcę oświadczenia w formie standardowego formularza jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia zwanego dalej jednolitym dokumentem lub JEDZ stanowiącym zał. nr 3 do SWZ oraz oświadczenia wg wzoru stanowiącego zał. nr 3A do SWZ. 6.3. Zamawiający informuje, że jednolity dokument można pobrać ze strony internetowej https://espd.uzp.gov.pl/i wypełnić w wymaganych miejscach. Zamawiający udostępnia plik .XML do wczytania na w/w stronie Internetowej, celem uzupełnienia JEDZ-a. Po jego uzupełnieniu należy pobrać plik w formacie .pdf, następnie należy opatrzyć go (podpisać) kwalifikowanym podpisem elektronicznym i załączyć do oferty. Do SWZ są również załączone gotowe do wypełnienia pliki Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (ESPD – w formacie .jpg) oraz standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia w postaci .docx Do wyboru Wykonawcy należy, który z załączonych plików zostanie uzupełniony, podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym i załączony do oferty. 6.4. Zamawiający nie stawia wymogu, aby Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom (ale nie polega na zasobach tych podwykonawców), wykazał brak istnienia wobec nich podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu i złożył jednolity dokument dotyczący podwykonawców (art. 462 ust. 5 uPZP).6.5.W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie JEDZ według wzoru stanowiącego zał.nr 3 do SWZ oraz oświadczenie wg wzoru stanowiący zał. nr 3A SWZ składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te wstępnie potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu. 6.6. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem JEDZ (zał. nr 3 do SWZ) oraz oświadczeniem wg zał. nr 3A do SWZ, także oświadczenie JEDZ (zał. nr 3 do SWZ) oraz oświadczenie wg wzoru stanowiącego zał. nr 3A do SWZ podmiotu udostępniającego zasoby, wstępnie potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udz. w post.w zakresie w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141620 Sanitätspacks, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33141640 Dränvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 1.10 - składa się z 1 pozycji asortymentowej
Interne Kennung: Pakiet nr 1.10 - część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 1.11 - składa się z 1 pozycji asortymentowej
Interne Kennung: Pakiet nr 1.11 - część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 2 - składa się z 4 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 3 - składa się z 5 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 4 - składa się z 2 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 5 - składa się z 5 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Pakiet nr 6 - składa się z 3 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Pakiet nr 7 - składa się z 9 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Pakiet nr 8 - składa się z 2 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Pakiet nr 9 - składa się z 3 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Pakiet nr 10 - składa się z 4 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Pakiet nr 11 - składa się z 3 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - część nr 21