2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o vývoji a údržbě aplikačního programového vybavení pro oblast Správy údajové základny - IV
Beschreibung: podpora a rozvoj aplikačního programového vybavení a modulů pro oblast Správy údajové základny
Vorherige Bekanntmachung: 339823-2023
Interne Kennung: MPSV - SML/2025/00101 (pův. ČSSZ - 4/2023-53-56) 2.Q 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001