473031-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Pojištění město Ostrov
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění město Ostrov
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku, pojištění lesů a pojištění odpovědnosti za způsobenou újmu pro Město Ostrov. Pojištění zahrnuje zejména pojištění movitého a nemovitého majetku, pojištění lesů a pojištění odpovědnosti za způsobenou újmu, a to v rozsahu uvedeném v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejména Technické specifikaci. Pojistné smlouvy budou uzavírány mezi zadavatelem jako pojistníkem a dodavatelem jako pojistitelem. Pojištěným bude zadavatel a příspěvkové organizace zadavatele. Bližší specifikace v ZD.
Interne Kennung2316
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0004
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku, pojištění lesů a pojištění odpovědnosti za způsobenou újmu pro Město Ostrov. Pojištění zahrnuje zejména pojištění movitého a nemovitého majetku, pojištění lesů a pojištění odpovědnosti za způsobenou újmu, a to v rozsahu uvedeném v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejména Technické specifikaci. Pojistné smlouvy budou uzavírány mezi zadavatelem jako pojistníkem a dodavatelem jako pojistitelem. Pojištěným bude zadavatel a příspěvkové organizace zadavatele.