2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdu specjalistycznego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji spełniającego wymagania określone w załączniku „Część II - OPZ” do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamówienie obejmuje również przeszkolenie 4 pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego pojazdu w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od dnia przekazania (dostarczenia) pojazdu. 2. Data produkcji podwozia i zabudowy 2025 rok. 3. Parametry techniczne pojazdu (podwozie, zbiornik, układ ssania, : 1) dopuszczalna masa całkowita, administracyjna min. 26 ton, 2) podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji: 2025 rok, trzyosiowe z napędem 6x2 i ostatnią osią skrętną 3) rozstaw osi max. 4000 mm 4) silnik o mocy zapewniająca jednoczesną pracę wszystkich urządzeń zabudowy (układ wysokociśnieniowy, ssania i odzysku wody) min. 440 KM, silnik spełniający normy emisji spalin zgodną z obowiązującymi przepisami, 5) zbiornik zabudowy umieszczony na ramie pośredniej o pojemności całkowitej min. 10.000 litrów podzielony na: - komorę nieczystości o pojemności min. 7.500 litrów wykonana ze stali nierdzewnej, V2A – 1.4301. - komorę czystej wody technicznej o pojemności min. 2.500 litrów wykonana ze stali nierdzewnej, v2a – 1.4301. 6) pokrywa tylna zbiornika wykonana ze stali nierdzewnej V2A – 1.4301, otwierana i zamykana hydraulicznie, dodatkowo ryglowana hydraulicznym pierścieniem zaciskającym z blokadą mechaniczną, 7) układ ssania: - pierścieniowa pompa próżniowa wykonana z aluminium, umieszczona w komorze wody czystej - chłodzona i wyciszona wodą, napędzana hydraulicznie - zakres pracy minimum od -0,085MPa do 0,049MPa. - wydajność nie mniejsza, niż 3100 m3/h. 8) układ wysokociśnieniowy - trzysekcyjny przemiennik ciśnienia (2 sekcje wodne, 1 olejowa) z uszczelnieniem wodnym, napędzany hydraulicznie o wydatku nie mniejszym niż 350 l/min przy maksymalnym ciśnieniu roboczym min. 200 bar. 9) system odzysku wody - jednokomorowy (jednostopniowy) system odzysku wody zapewniający ciągłą pracę urządzenia z obrotowym filtrem odzysku wody wykonanym ze stali nierdzewnej, umieszczonym skośnie w przedniej części zbiornika, o wydajności systemu odzysku wody min 650 l/min. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: 1/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück