See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej o kodach: 15 01 02, 15 01 05, 15 02 03, 16 01 19.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej o kodach: 15 01 02, 15 01 05, 15 02 03, 16 01 19 w procesie odzysku R1 lub R12 lub unieszkodliwienia ich w procesie D10. Zagospodarowanie dotyczy odpadów poprodukcyjnych o ciężarze 0,2-0,4 Mg/m3. Odpady będą transportowane w stanie luźnym w ilości szacunkowej około 160 Mg/ miesiąc. Odpady o kodach 15 01 02, 15 01 05, 15 02 03 przekazywane do zagospodarowania w 80% będą pochodzić z przetwórstwa rybnego, w związku z czy mogą posiadać specyficzny zapach oraz zanieczyszczenia organiczne (np. tłuszcze, resztki pochodzenia roślinnego).
Vorherige Bekanntmachung: 257328-2026
Interne Kennung: 10.T.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr 1