473111-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Usluga uklanjanja i zbrinjavanja i/ili oporabe nepropisno odloženog otpada u Gospiću (1. faza)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga uklanjanja i zbrinjavanja i/ili oporabe nepropisno odloženog otpada u Gospiću (1. faza)
Beschreibung: Predmet nabave je uklanjanje nepropisno odloženog otpada u rasutom stanju na lokaciji (nasip od uskladištenog „plastičnog otpada“) te njegovo zbrinjavanje (konačni postupci zbrinjavanja) i/ili oporaba (konačni postupci oporabe) sukladno Zakonu o gospodarenju otpadom („Narodne novine“ broj 84/21, 142/23) i podzakonskim propisima RH te sukladno propisima dugih zemalja, ukoliko je primjenjivo, koji uređuju navedeno područje (u daljnjem tekstu: Zakon o gospodarenju otpadom). Ponuđeni predmet nabave mora omogućiti utovar u vozila (zatvoreno za rasipanje otpada), vaganje na najbližoj dostupnoj lokaciji, prijevoz do lokacije gospodarenja otpadom, te zbrinjavanje i/ili oporabu u ukupnoj procijenjenoj količini od 4.500,00 tona, na primjeran i adekvatan način, a u skladu sa Zakonom o gospodarenju otpadom, uvjetima i zahtjevima iz Dokumentacije o nabavi te planiranim rokovima.
Interne Kennung: E-VV-3/2026/R2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ovo prethodno savjetovanje predstavlja ponovljeni postupak savjetovanja koje je ranije provedeno pod brojem 2026/S PCINF-0000731, datum objave:12. veljače 2026.g. Naručitelj je nakon prvog (ranije provedenog) savjetovanja objavio Izvješće o provedenom savjetovanju pod brojem 2026/S PCRPT-0000860, datum objave:25.02.2026.g Predmet nabave je uklanjanje nepropisno odloženog otpada u rasutom stanju na lokaciji (nasip od uskladištenog „plastičnog otpada“) te njegovo zbrinjavanje (konačni postupci zbrinjavanja) i/ili oporaba (konačni postupci oporabe) sukladno Zakonu o gospodarenju otpadom („Narodne novine“ broj 84/21, 142/23) i podzakonskim propisima RH te sukladno propisima dugih zemalja, ukoliko je primjenjivo, koji uređuju navedeno područje (u daljnjem tekstu: Zakon o gospodarenju otpadom). Ponuđeni predmet nabave mora omogućiti utovar u vozila (zatvoreno za rasipanje otpada), vaganje na najbližoj dostupnoj lokaciji, prijevoz do lokacije gospodarenja otpadom, te zbrinjavanje i/ili oporabu u ukupnoj procijenjenoj količini od 4.500,00 tona, na primjeran i adekvatan način, a u skladu sa Zakonom o gospodarenju otpadom, uvjetima i zahtjevima iz Dokumentacije o nabavi te planiranim rokovima. Ponovljeno prethodno savjetovanje završilo je :01.07.2026.g Broj objave:2026/S PCINF-0003840, datum objave:23.06.2026.g. Broj objave Izvješća:2026/S PCRPT-0003498, datum objave:06.07.2026.g.