473152-2026 - Wettbewerb
Belgien – Industrielle Maschinen – Leveren van 3 wielladers.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren van 3 wielladers.
BeschreibungDe opdracht betreft het leveren van 3 wielladers met hoogkipbak, met minimale bedrijfsgewichten en leveringsplaatsen zoals gespecifieerd in de opdrachtdocumenten. De opdracht omvat eveneens het aanbieden van een uitgebreid onderhoudscontract (vereiste optie).
Interne Kennung2026-030726-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026-030726-1 - 1
BeschreibungLeveren van drie wielladers.
Interne Kennung1