See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DB&M VAN HANDSCHOENKAST VOOR DE BEHANDELING VAN U/PU RESIDUEN
Beschreibung: De opdracht betreft het ontwerpen, leveren en installeren van een handschoenkast voor het verwerken van een partij oud afval, bestaande uit metallisch U/Pu dat zich in cilinders bevindt. Het doel van het project is om de cilinders (met een pijpsnijder, zaag…) te openen onder een inerte atmosfeer in een handschoenkast. Het opnieuw verpakte materiaal wordt overgebracht naar een tweede handschoenkast waar het metallisch materiaal in een geschikte oven (700-800°C) door lucht wordt geoxideerd. In een derde handschoenkast wordt het materiaal gekarakteriseerd en opnieuw verpakt voor definitieve verwijdering. De opdrachtnemer zal de handschoenkasten ontwerpen (Design) en bouwen (Build) en de benodigde apparatuur zodanig integreren dat het oxidatieproces op een veilige en efficiënte manier kan worden uitgevoerd. De opdrachtnemer zal tevens de mogelijkheid voorzien om onderhoud (Maintain) en reparaties aan de geleverde apparatuur, op locatie in gecontroleerde ruimtes uit te voeren.
Interne Kennung: PPP0TK-865/6263/GOJA_DBM HSK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113200 Schutzausrüstung (nuklear, biologisch, chemisch, radiologisch)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GOJA_DBM HSK_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113200 Nuclear, biological, chemical and radiological protection equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: GOJA_DBM HSK_1
Options:
Description of the options: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)