2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling en verwerking van bedrijfsafval
Beschreibung: Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor het verrichten van Afvalinzameling en verwerking van bedrijfsafval. De maximale waarde is € 579.000
Interne Kennung: A0382
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van 24 maanden, met tweemaal (2) de optie tot verlenging met twaalf (12) maanden, eenzijdig door Opdrachtgever in te roepen.