473239-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Verpflegungsdienste – Stravování v AČR - VÚ 7935 Jince v letech 2027-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStravování v AČR - VÚ 7935 Jince v letech 2027-2030
BeschreibungPředmětem VZ je zabezpečení závodního a bezplatného stravování u VÚ 7935 Jince a ostatních logisticky nesamostatných vojenských útvarů a zařízení přidělených do jeho stravovací péče, a to v souladu s vyhláškou č.296/2022 Sb. o nákladech na stravování a jejich úhradě v organizačních složkách státu a příspěvkových organizacích, ve znění pozdějších předpisů, a s vyhláškou č. 209/2025 Sb., o způsobu zabezpečování bezplatného stravování, výstrojních a přepravních náležitostí a o zabezpečování ubytování vojáků z povolání, ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungN006/26/V00020719
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem VZ je zabezpečení závodního a bezplatného stravování u VÚ 7935 Jince a ostatních logisticky nesamostatných vojenských útvarů a zařízení přidělených do jeho stravovací péče, a to v souladu s vyhláškou č.296/2022 Sb. o nákladech na stravování a jejich úhradě v organizačních složkách státu a příspěvkových organizacích, ve znění pozdějších předpisů, a s vyhláškou č. 209/2025 Sb., o způsobu zabezpečování bezplatného stravování, výstrojních a přepravních náležitostí a o zabezpečování ubytování vojáků z povolání, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001