2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de verwerving van ICT-infrastructuur met bijhorende dienstverlening
Beschreibung: Deze opdracht moet leiden tot een niet-exclusieve raamovereenkomst met meerdere leveranciers voor de verwerving van “multi-vendor” ICT-infrastructuur. Het gaat om desktop en mobiele hardware, servers, netwerk(beveiligings)- en telecomapparatuur, opslag- en backup-systemen, kabels en installatiemateriaal, printers en scanners, multimedia-apparatuur, toestellen voor identificatie en beveiliging, randapparaten en allerlei benodigdheden. De opdrachtnemer beschikt over een zo groot mogelijk gamma van de meest geschikte en gevraagde producten en over de knowhow om die snel en deskundig aan (lokale) overheden te leveren. De opdrachtnemer voorziet in een “multi-vendor” dienstenpakket, van aankoop- en beheersadvies t.e.m. begeleiding bij de ingebruikname.
Interne Kennung: CSMRTINFRA26bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 48800000 Informationssysteme und Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30232000 Peripheriegeräte, 51000000 Installation (außer Software), 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSMRTINFRA26bis - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de verwerving van ICT-infrastructuur met bijhorende dienstverlening
Interne Kennung: 1