2. Verfahren
Verfahren
Titel: EKSPLOATACJA ZLECONA SYSTEMU CIEPLNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w zakresie eksploatacji zleconej systemów cieplnych od źródła wytwarzania energii cieplnej do wymienników ciepła oraz wężownic central wentylacyjnych, dostawy ciepłej wody użytkowej od źródła ciepła do wymienników c.w.u. wraz z zakupem i dostawą opału w niezbędnej ilości do kotłowni w obiektach administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie w podziale na 2 zadania: • Zadanie 1 – kotłownie olejowe w bud. nr 202, 54, 55, 57, 78, 103, 205, 228 w kompleksie wojskowym 6068 Siemirowice oraz kotłownia w bud. nr 10 w kompleksie wojskowym 4831 Strzepcz, • Zadanie 2 – kotłownie olejowe w bud. nr 1/4121 Białogóra, 1/4182 Rumia oraz kotłownia na paliwo stałe – koks 3/7906 Łężyce. 2. Koszt zakupu i transportu paliwa ponosi Wykonawca. 3. System cieplny kompleksu wojskowego obejmuje obiekty i urządzenia oraz okresy i rodzaj czynnika grzewczego, to jest centralne ogrzewanie (c.o.), wężownice central wentylacyjnych i ciepłą wodę użytkową (c.w.u.), które zostały określone w wykazie stanowiącym załącznik nr 1÷2 do umowy. 4. Szczegółowy wykaz użyczonych nieruchomości (pomieszczeń) niezbędnych do realizacji przedmiotu umowy stanowi załącznik nr 3÷4 do umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 30%. Zamawiający korzystając z „prawa opcji”, określił maksymalną wielkość przedmiotu umowy. Jednocześnie wskazuje, iż minimalny zakres przedmiotu umowy obejmuje „zamówienie podstawowe”, które zostało określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: kotłownie olejowe w bud. nr 202, 54, 55, 57, 78, 103, 205, 228 w kompleksie wojskowym 6068 Siemirowice oraz kotłownia w bud. nr 10 w kompleksie wojskowym 4831 Strzepcz,
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w zakresie eksploatacji zleconej systemów cieplnych od źródła wytwarzania energii cieplnej do wymienników ciepła oraz wężownic central wentylacyjnych, dostawy ciepłej wody użytkowej od źródła ciepła do wymienników c.w.u. wraz z zakupem i dostawą opału w niezbędnej ilości do kotłowni w obiektach administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie w podziale na 2 zadania: • Zadanie 1 – kotłownie olejowe w bud. nr 202, 54, 55, 57, 78, 103, 205, 228 w kompleksie wojskowym 6068 Siemirowice oraz kotłownia w bud. nr 10 w kompleksie wojskowym 4831 Strzepcz, 2. Koszt zakupu i transportu paliwa ponosi Wykonawca.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 30%. Zamawiający korzystając z „prawa opcji”, określił maksymalną wielkość przedmiotu umowy. Jednocześnie wskazuje, iż minimalny zakres przedmiotu umowy obejmuje „zamówienie podstawowe”, które zostało określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: kotłownie olejowe w bud. nr 1/4121 Białogóra, 1/4182 Rumia oraz kotłownia na paliwo stałe – koks 3/7906 Łężyce.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w zakresie eksploatacji zleconej systemów cieplnych od źródła wytwarzania energii cieplnej do wymienników ciepła oraz wężownic central wentylacyjnych, dostawy ciepłej wody użytkowej od źródła ciepła do wymienników c.w.u. wraz z zakupem i dostawą opału w niezbędnej ilości do kotłowni w obiektach administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie w podziale na 2 zadania: • Zadanie 2 – kotłownie olejowe w bud. nr 1/4121 Białogóra, 1/4182 Rumia oraz kotłownia na paliwo stałe – koks 3/7906 Łężyce. 2. Koszt zakupu i transportu paliwa ponosi Wykonawca.