2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plávajúca promenáda pre VN Domaša
Beschreibung: Predmetom zákazky je predstavuje dodanie tovaru vrátane montáže pre projekt Plávajúca promenáda pre VN Domaša Predmetom zákazky je dodanie plávajúcich železobetónových zariadení – pontónov s nasledovnými vlastnosťami: - nepotopiteľný; - bezúdržbový; - možnosť spájania do zostáv podľa Projektovej dokumentácie (PD); - odolávanie zovretiu ľadom; - utlmenie vlnenia; - chemicky odolný.
Interne Kennung: PSK-2026-6993-NLZ-Plávajúca promenáda
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34515000 Schwimmende Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001