2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terbeschikkingstelling van een digitaal wegennet van België met 50 km grenszone, dat geolokalisatie en navigatie mogelijk maakt, en diverse API’s
Beschreibung: Terbeschikkingstelling van een digitaal wegennet van België met 50 km grenszone, dat geolokalisatie en navigatie mogelijk maakt, en diverse API’s. Deze opdracht wordt gegund in de vorm van een aankoopcentrale (AC), conform artikel 2, 6° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. In dit kader treedt het Nationaal Geografisch Instituut (NGI) op als aanbestedende overheid die de AC organiseert. De opdrachtnemer verbindt zich ertoe om tijdens de hele duur van de opdracht het NGI en de leden van de AC te laten genieten van de bepalingen en voorwaarden uit de documenten van deze opdracht en die uit zijn offerte zoals goedgekeurd door de aanbestedende overheid (prijs, leveringsvoorwaarden...). De leden die bestellingen kunnen plaatsen binnen deze AC, zijn : 1) Federale overheidsinstellingen (zoals ION, FOD, POD, enz.) inclusief nv ASTRID en (lokale) interventiediensten zoals politie, brandweer en medische interventiediensten. Het NGI als federale geobroker zal, rekening houdend met zijn beschikbare budgetten, de facturen met betrekking tot deze bestellingen van de datalicenties op zijn budget ten laste nemen. Voor de aangeboden API’s en de gewenste consultancy dienen de gebruikers zelf in te staan voor de betaling van de facturen die betrekking hebben op deze aanvragen tot bestelling die zij bij het NGI plaatsen. 2) De overheidsdiensten van de Gemeenschappen en Gewesten en de overheidsinstellingen met rechtspersoonlijkheid die onder de bevoegdheid van de Gemeenschappen en Gewesten vallen. 3) Federale publiekrechtelijke rechtspersonen (zoals Bpost, Infrabel, Proximus, NMBS, enz.). Iedere publiekrechtelijke rechtspersoon, evenals elke overheidsdienst van de Gemeenschappen en Gewesten, is verantwoordelijk voor de betaling van de facturen die betrekking hebben op de aanvragen tot bestelling die zij bij het NGI plaatsen. De geraamde waarde van deze overheidsopdracht bedraagt in totaal € 1.692.000,00 incl. BTW gedurende 4 jaar. Tijdens de looptijd van deze aankoopcentrale kunnen volgende bestellingen plaatsvinden : - Maximaal licenties o Gebruikslicenties: 48.000 o Viewlicenties: 200.000 - Maximaal 100.000.000 API requests - Maximaal 160 uren opleiding - Maximaal 384 uren technische ondersteuning - Maximaal 320 uren consultancy.
Interne Kennung: PM BROKER 26-03
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72319000 Datenbereitstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PM BROKER 26-03 - 1
Beschreibung: Terbeschikkingstelling van een digitaal wegennet van België met 50 km grenszone, dat geolokalisatie en navigatie mogelijk maakt, en diverse API’s
Interne Kennung: 1