2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie badań laboratoryjnych pomp ciepła wraz z transportem i szkoleniami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obejmujących przeprowadzenie badań laboratoryjnych pomp ciepła dostępnych na rynku wraz z ich transportem, realizowanych przez akredytowane laboratorium badawcze wraz z opracowaniem sprawozdań i raportu z przeprowadzonych badań oraz przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego związanego z zakresem przeprowadzonych badań.
Vorherige Bekanntmachung: 177951-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71632000 Technische Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie badań laboratoryjnych pomp ciepła wraz z transportem i szkoleniami.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obejmujących przeprowadzenie badań laboratoryjnych pomp ciepła dostępnych na rynku wraz z ich transportem, realizowanych przez akredytowane laboratorium badawcze wraz z opracowaniem sprawozdań i raportu z przeprowadzonych badań oraz przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego związanego z zakresem przeprowadzonych badań. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (zwany dalej OPZ).
Interne Kennung: P-PZ.220.1.2026.JĆ