See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa modułu wysokociśnieniowego typu DIA Multi Anvil Apparatus dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułu wysokociśnieniowego typu DIA Multi Anvil Apparatus dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Okres gwarancji na całość sprzętu: 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 Ustawy PZP skrócił termin składania ofert do pełnych 15 dni. Skrócenie tego terminu wynika z pilnej potrzeby udzielenia zamówienia wynikającą z obiektywnych i niezależnych od Zamawiającego okoliczności. Przedmiotowe urządzenie jest niezbędne do realizacji projektu badawczego, którego termin zakończenia przypada na 31.08.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 470995-2026
Interne Kennung: DZ.261.3.2026/WK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 Ustawy PZP skrócił termin składania ofert do pełnych 15 dni. Skrócenie tego terminu wynika z pilnej potrzeby udzielenia zamówienia wynikającą z obiektywnych i niezależnych od Zamawiającego okoliczności. Przedmiotowe urządzenie jest niezbędne do realizacji projektu badawczego, którego termin zakończenia przypada na 31.08.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001