2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup okularów VR, notebooków, tabletów, komputerów i projektorów na potrzeby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup okularów VR, notebooków, tabletów, komputerów i projektorów na potrzeby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, w skrócie: OPZ (każdorazowo, gdy Zamawiający posługuje się terminem OPZ, chodzi o załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: DZ.26.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup okularów VR, notebooków, tabletów, komputerów i projektorów na potrzeby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Zakup okularów VR wraz z akcesoriami, notebooków, tabletów
Beschreibung: CZĘŚĆ I: Zakup okularów VR wraz z akcesoriami, notebooków, tabletów - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 71356300 Technische Unterstützung, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 30237200 Computerzubehör, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213200 Tablettcomputer, 30237100 Teile für Computer
Menge: 37 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający stosuje prawo opcji w zakresie części I pkt I.1. i pkt I.4 postępowania. Zakres prawa opcji został wskazany w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Ostateczna ilość zamawianego sprzętu, w zakresie części I pkt I.1 i I.4 postępowania, w granicach prawa opcji, zostanie wskazana przez Zamawiającego, w dniu podpisania umowy z Wykonawcą, na formularzu zapotrzebowania stanowiącym załącznik nr 4 do projektowanych postanowień umowy. Ostateczna ilość zamawianego sprzętu będzie uzależniona od faktycznego zapotrzebowania przez pracowników Zamawiającego oraz z możliwości finansowych Zamawiającego. Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji odbywać się będzie na warunkach wskazanych w złożonych ofertach na część I pkt I.1 i I.4. przez Wykonawcę oraz w cenach jednostkowych wskazanych w poszczególnych częściach.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: zakup i dostawa okularów VR oraz notebooków
Beschreibung: CZĘŚĆ II: zakup i dostawa okularów VR oraz notebooków - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 71356300 Technische Unterstützung, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 30237200 Computerzubehör, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30237100 Teile für Computer
Menge: 254 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - zakup projektorów i notebooków
Beschreibung: Część III - zakup projektorów i notebooków - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 71356300 Technische Unterstützung, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 38652100 Vorführgeräte, 38652120 Videoprojektoren
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - zakup 2 szt. notebooków wraz z oprogramowaniem i akcesoriami
Beschreibung: Część IV - zakup 2 szt. notebooków wraz z oprogramowaniem i akcesoriami- zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 71356300 Technische Unterstützung, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer
Menge: 2 Stück