473354-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen – ACHIZITIONARE, DEMONTARE, MONTARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE „ DOTARI INDEPENDENTE PENTRU RETEAUA DE AGENT TERMIC SECUNDAR ( schimbatoare, pompe, robineti, apometre)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIONARE, DEMONTARE, MONTARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE „ DOTARI INDEPENDENTE PENTRU RETEAUA DE AGENT TERMIC SECUNDAR ( schimbatoare, pompe, robineti, apometre)
Beschreibung: A) Obiectul contractului il constituie ACHIZITIONARE, DEMONTARE, MONTARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE „ DOTARI INDEPENDENTE PENTRU RETEAUA DE AGENT TERMIC SECUNDAR, conform cerintelor documentatiei si caietului de saricni B) Valoarea estimata totala a achizitiei este de 702.479,34 lei (exclusiv TVA) C) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 15-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor D) Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Interne Kennung: Nr. 22940 din 25.06.2026 cu referinta unica 0.2.26.138
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1