2. Verfahren
Verfahren
Titel: LCD monitory pro MHD Tábor
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 41 ks (čtyřiceti jedna kusů) nových LCD monitorů k užití ve vozidlech MHD Tábor dle technické specifikace, která tvoří přílohu návrhu kupní smlouvy dle přílohy č. 1 zadávací dokumentace
Interne Kennung: LCD monitory pro MHD Tábor
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32351200 Abschirmungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001