2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dowóz i odwóz uczniów szkół podstawowych w Gminie Miechów w roku szkolnym 2026/2027”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miechów w roku szkolnym 2026/2027. 2. Zakres przedmiotu zamówienia: 1) Na dowóz uczniów w ciągu jednego dnia składają się dwukrotne przewozy, tzn. dowóz uczniów z miejscowości zamieszkania uczniów do jednostek oświatowych, do których uczęszczają oraz odwóz uczniów z jednostek oświatowych, po zajęciach lekcyjnych, do miejscowości zamieszkania. 2) Dowóz uczniów prowadzony jest we wszystkie dni, w których odbywają się zajęcia lekcyjne w jednostkach oświatowych. 3) Wykonawca ustala z dyrektorami jednostek oświatowych, do których dowozi uczniów, minutowe rozkłady jazdy autobusów szkolnych na poszczególnych trasach dowozu, tj. przed 31 sierpnia 2026 r. 4) Wykonawca zapewnia przewożonym uczniom opiekę i bezpieczeństwo.
Interne Kennung: Z.P.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Miechowie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miechów w roku szkolnym 2026/2027. Część 1: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Miechowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Miechowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miechów w roku szkolnym 2026/2027. Część 2: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Miechowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Jaksicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miechów w roku szkolnym 2026/2027. Część 3: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Jaksicach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0006
Titel: Część 4: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Pojałowicach
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miechów w roku szkolnym 2026/2027. Część 4: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Pojałowicach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0007
Titel: Część 5: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Bukowskiej Woli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miechów w roku szkolnym 2026/2027. Część 5: Dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Bukowskiej Woli Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 5