See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę monitorów podstawowych do 24`` (wersja 1) na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung: 1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-74/2024 pn.: „Umowa ramowa na dostawę monitorów na rzecz sądów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów podstawowych do 24`` (wersja 1), w ilości: 216 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 491248-2024
Interne Kennung: WZP-421-51/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001