473459-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – LA.261.16.2026 Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLA.261.16.2026 Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych. Zamówienie obejmuje 4 części (zadania). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2.1-2.4 do SWZ Formularze cenowe dla odpowiednich części (zadań).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelLA.261.16.1.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego wielkość, zakres i sposób realizacji zawarty został w SWZ i jej załącznikach.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelLA.261.16.2.2026
LosLOT-0003
TitelLA.261.16.3.2026
LosLOT-0004
TitelLA.261.16.4.2026