473479-2025 - Wettbewerb
Polen – Bleiakkumulatoren – Dostawa zestawów zasilających (baterii akumulatorów)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów zasilających (baterii akumulatorów)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych baterii akumulatorów ze stelażem, falowników i prostowników ładowaczach – zwanych dalej „zestawami” bądź „urządzeniami” oraz instalacji elektrycznych wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń oraz próbami działania i utylizacją starych baterii
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00191/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31433000 Nickel-Eisen-Akkumulatoren, 31422000 Batteriesätze, 31153000 Gleichrichter, 31155000 Wechselrichter, 31219000 Schutzkästen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Płock Radziwie
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Płock Radziwie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załączniku nr 1 i 1.1. do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 31433000 Nickel-Eisen-Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze, 31153000 Gleichrichter
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Gostynin
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Gostynin, zgodnie z Załącznikiem nr 1 i 1.2. do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Wierna Rzeka
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Wierna Rzeka, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załączniku nr 1 i 1.3. do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Kije
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Kije, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załączniku nr 1 i 1.4. do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Ciechanów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Ciechanów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.5. do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Książki
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Książki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.6. do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze, 31153000 Gleichrichter, 31155000 Wechselrichter
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na ST 2-2-02 Toruń
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na ST 2-2-02 Toruń, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.7. do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Aleksandrów Kujawski
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Aleksandrów Kujawski, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.8. do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Czerwonka
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Czerwonka, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.9. do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Grzmiąca
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Grzmiąca, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.10. do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Iława
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Iława, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.11. do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Międzyzdroje
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Międzyzdroje, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.12. do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Nielep
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Nielep, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.13. do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Miasteczko Krajeńskie
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Miasteczko Krajeńskie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.14. do SWZ
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Tymień
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Tymień, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.15. do SWZ
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Działdowo
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Działdowo, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.16. do SWZ
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Kalisz
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Kalisz, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.17. do SWZ
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Legionowo
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Legionowo, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.18. do SWZ
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0020
Titel: Część 19 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na KS Janowice
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na KS Janowice, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.19. do SWZ
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0021
Titel: Część 20 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Nasielsk
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Nasielsk, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.20. do SWZ
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0022
Titel: Część 21 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Janówek
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Janówek, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.21. do SWZ
Interne Kennung: Część 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Los: LOT-0023
Titel: Część 22 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na GSZ Olszynka Grochowska - komplet nr 1
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na GSZ Olszynka Grochowska - komplet nr 1, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.22. do SWZ
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0024
Titel: Część 23 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na GSZ Olszynka Grochowska - komplet nr 2
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na GSZ Olszynka Grochowska - komplet nr 2, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.23. do SWZ
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0025
Titel: Część 24 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Pląskowice
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Pląskowice, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.24. do SWZ
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0026
Titel: Część 25 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Huta Zawadzka
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Huta Zawadzka, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.25. do SWZ
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0027
Titel: Część 26 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na RPZ PKP Stara
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na RPZ PKP Stara, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.26. do SWZ
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0028
Titel: Część 27 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na RPZ Olechów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na RPZ Olechów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.27. do SWZ
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0029
Titel: Część 28 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na RPZ Niewiadów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na RPZ Niewiadów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.28. do SWZ
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0030
Titel: Część 29 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Myślibórz
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Myślibórz, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.29. do SWZ
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0031
Titel: Część 30 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Secemin
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Secemin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.30. do SWZ
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0032
Titel: Część 31 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Kielce Piaski
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Kielce Piaski, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.31. do SWZ
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0033
Titel: Część 32 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Jastrząb
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Jastrząb, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.32. do SWZ
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0034
Titel: Część 33 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Szreniawa
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Szreniawa, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.33. do SWZ
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0035
Titel: Część 34 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Piotrków Trybunalski
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Piotrków Trybunalski, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.34. do SWZ
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0036
Titel: Część 35 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Żarki
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Żarki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.35. do SWZ
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0037
Titel: Część 36 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Janinów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Janinów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.36. do SWZ
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0038
Titel: Część 37 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Częstochowa
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Częstochowa, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.37. do SWZ
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0039
Titel: Część 38 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Panki
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Panki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.38. do SWZ
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0040
Titel: Część 39 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Wrocław Zachodni
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Wrocław Zachodni, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.39. do SWZ
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0041
Titel: Część 40 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Wałbrzych Szczawienko
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Wałbrzych Szczawienko, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.40. do SWZ
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0042
Titel: Część 41 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Cieszyn
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Cieszyn, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.41. do SWZ
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0043
Titel: Część 42 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Rudawa
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Rudawa, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.42. do SWZ
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0044
Titel: Część 43 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Munina
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Munina, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.43. do SWZ
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0045
Titel: Część 44 -Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Zawiercie
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Zawiercie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.44. do SWZ
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0046
Titel: Część 45 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Jęzor
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Jęzor, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.45. do SWZ
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0047
Titel: Część 46 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Suszec
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Suszec, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.46. do SWZ
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0048
Titel: Część 47 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Młodów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Młodów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.47. do SWZ
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0049
Titel: Część 48 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Przeworsk
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Przeworsk, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.48. do SWZ
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0050
Titel: Część 49 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Nowy Sącz
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Nowy Sącz, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.49. do SWZ
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0051
Titel: Część 50 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Ząbkowice
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Ząbkowice, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.50. do SWZ
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0052
Titel: Część 51 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Ustroń
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Ustroń, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.51. do SWZ
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0053
Titel: Część 52 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Turza Śląska
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Turza Śląska, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.52. do SWZ
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0054
Titel: Część 53 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Oborzyska Stare
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Oborzyska Stare, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.53. do SWZ
Interne Kennung: Część 53
Los: LOT-0055
Titel: Część 54 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Knurów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Knurów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.54. do SWZ
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0056
Titel: Część 55 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Zabrze
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Zabrze, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.55. do SWZ
Interne Kennung: Część 55
Los: LOT-0057
Titel: Część 56 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Pyskowice
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Pyskowice, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.56. do SWZ
Interne Kennung: Część 56
Los: LOT-0058
Titel: Część 57 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Gliwice
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Gliwice, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.57. do SWZ
Interne Kennung: Część 57
Los: LOT-0059
Titel: Część 58 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Taciszów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Taciszów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.58. do SWZ
Interne Kennung: Część 58
Los: LOT-0060
Titel: Część 59 - Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Jelcz Miłoszyce
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii na PT Jelcz Miłoszyce, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wskazanym w Załącznikach nr 1 i 1.59. do SWZ
Interne Kennung: Część 59