473507-2026 - Ergebnis
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Usługa przeprowadzenia stacjonarnych szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji (UDL) - wprowadzenie: 20 szkoleń w województwie podlaskim i 20 w województwie warmińsko - mazurskim”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przeprowadzenia stacjonarnych szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji (UDL) - wprowadzenie: 20 szkoleń w województwie podlaskim i 20 w województwie warmińsko - mazurskim”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia stacjonarnych szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji (UDL) - wprowadzenie: 20 szkoleń w województwie podlaskim i 20 w województwie warmińsko - mazurskim”
Vorherige Bekanntmachung295015-2026
Interne KennungIBE/7/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungIBE PIB/18/2026