2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24.344-BV Waarderingssoftware WOZ
Beschreibung: Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één inschrijver welke verantwoordelijk is voor de softwareoplossing ten behoeve van uitvoering van de aan de Aanbestedende dienst met betrekking tot de wet WOZ opgedragen taken. Betreft: software voor gegevensverwerving (basisregistratieve-, kern- en procesgegevens), gegevensopslag en WOZ-(her-)waardering en de daarbij benodigde dienstverlening. De opdracht zal worden gegund aan de inschrijver die voldoet aan de gestelde geschiktheidseisen, gestelde minimale eisen en daarnaast de economisch meest voordelige Inschrijving indient. De opdracht betreft de levering van een Softwareoplossing voor de taakuitvoering van de Aanbestedende dienst (verder: Aanbestedende dienst) op het vlak van de uitvoering van de WOZ, de implementatie daarvan en de dienstverlening gedurende de contractperiode. Het huidige landschap van applicaties en koppelingen van de Aanbestedende dienst bevat (onder meer) de volgende componenten: CiVision van PinkRoccade voor de processen van Heffen, Innen, Waarderen VriS van XXLNC voor de uitvoering van de Wet WOZ iObjecten voor de uitvoering van de Wet BAG De Aanbestedende dienst gaat uit van een Software as a Service (SaaS) oplossing, waarbij de software ter beschikking wordt gesteld middels een verbinding met het internet. Medewerkers van en werkzaam voor Aanbestedende dienst kunnen tijd- en plaats-ongebonden werken, wat door inschrijver voor medewerkers van Aanbestedende dienst ondersteund dient te worden. De daarvoor vereiste flexibele toegang en beveiligingsvoorwaarden tot de Softwareoplossing dienen door de inschrijver gewaarborgd te worden. Aanbestedende dienst vereist dat de gehoste Softwareoplossing enkel en alleen via de (digitale) werkplek van medewerkers van en werkzaam voor Aanbestedende dienst benaderd kan worden. Een directe toegang is niet toegestaan. Voor de gegevensbeveiliging dient inschrijver aan te sluiten bij de Baseline Informatiebeveiliging Overheid (BIO), de laatste versie (BIO 2.0). Inschrijver dient naast de hosting van de Softwareoplossing t Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één inschrijver welke verantwoordelijk is voor de softwareoplossing ten behoeve van uitvoering van de aan de Aanbestedende dienst met betrekking tot de wet WOZ opgedragen taken. Betreft: software voor gegevensverwerving (basisregistratieve-, kern- en procesgegevens), gegevensopslag en WOZ-(her-)waardering en de daarbij benodigde dienstverlening. De opdracht zal worden gegund aan de inschrijver die voldoet aan de gestelde geschiktheidseisen, gestelde minimale eisen en daarnaast de economisch meest voordelige Inschrijving indient.evens het technisch applicatie beheer uit te voeren op de Softwareoplossing, waaronder mede inbegrepen beheer, onderhoud en beschikbaarheidswaarborging. De Aanbestedende dienst voorziet in het functioneel beheer van de Softwareoplossing. Het bijbrengen van de benodigde kennis en vaardigheden bij de functioneel beheerder, als ook die voor de gebruikers van de Softwareoplossing, is onderdeel van de opdracht. De Softwareoplossing dient te voorzien in de verzameling, opslag en verwerking van de gegevens die benodigd zijn voor de permanente marktanalyse en de (modelmatige) waardebepaling in het kader van de uitvoering van de Wet WOZ. De Softwareoplossing dient te voorzien in alle functionaliteiten die de Wet WOZ van Aanbestedende dienst als uitvoerder vereist. De functionaliteiten voor de uitvoering van de Wet WOZ maken integraal deel uit van de Softwareoplossing. Ten aanzien van de bezwaar- en beroepsprocedures gericht tegen de vastgestelde waarden dient de Softwareoplossing te voorzien in de (digitale) behandeling hiervan. De behandeling van de bezwaarschriften dient te worden ondersteund met workflows en met gebruikmaking van templates en tekstblokken. De Softwareoplossing dient te voorzien in (de ondersteuning van) een Digitaal Loket voor het opvragen en downloaden van taxatieverslagen en het ontsluiten van de taxatieverslagen via MijnOverheid. Het digitale loket dient 24/7 beschikbaar te zijn voor de gebruikers daarvan. Voor haar uitvoeringstaken heeft Aanbestedende dienst behoefte aan een koppeling met een geografische raadpleegomgeving met onder meer luchtfoto’s en kaartmateriaal. De door inschrijver aan te bieden Softwareoplossing dient tenminste te voorzien in een koppeling met Geo-viewer-applicaties van derden, maar deze functionaliteit(en) mogen ook een integraal onderdeel vormen van de aan te bieden Softwareoplossing. Op het prijzenblad dient expliciet te wor
Interne Kennung: 24.344-BV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding, zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Waarderingssoftware WOZ
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van een Softwareoplossing voor de taakuitvoering van de Aanbestedende dienst (verder: Aanbestedende dienst) op het vlak van de uitvoering van de WOZ, de implementatie daarvan en de dienstverlening gedurende de contractperiode. Het huidige landschap van applicaties en koppelingen van de Aanbestedende dienst bevat (onder meer) de volgende componenten: CiVision van PinkRoccade voor de processen van Heffen, Innen, Waarderen VriS van XXLNC voor de uitvoering van de Wet WOZ iObjecten voor de uitvoering van de Wet BAG De Aanbestedende dienst gaat uit van een Software as a Service (SaaS) oplossing, waarbij de software ter beschikking wordt gesteld middels een verbinding met het internet. Medewerkers van en werkzaam voor Aanbestedende dienst kunnen tijd- en plaats-ongebonden werken, wat door inschrijver voor medewerkers van Aanbestedende dienst ondersteund dient te worden. De daarvoor vereiste flexibele toegang en beveiligingsvoorwaarden tot de Softwareoplossing dienen door de inschrijver gewaarborgd te worden. Aanbestedende dienst vereist dat de gehoste Softwareoplossing enkel en alleen via de (digitale) werkplek van medewerkers van en werkzaam voor Aanbestedende dienst benaderd kan worden. Een directe toegang is niet toegestaan. Voor de gegevensbeveiliging dient inschrijver aan te sluiten bij de Baseline Informatiebeveiliging Overheid (BIO), de laatste versie (BIO 2.0). Inschrijver dient naast de hosting van de Softwareoplossing t Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één inschrijver welke verantwoordelijk is voor de softwareoplossing ten behoeve van uitvoering van de aan de Aanbestedende dienst met betrekking tot de wet WOZ opgedragen taken. Betreft: software voor gegevensverwerving (basisregistratieve-, kern- en procesgegevens), gegevensopslag en WOZ-(her-)waardering en de daarbij benodigde dienstverlening. De opdracht zal worden gegund aan de inschrijver die voldoet aan de gestelde geschiktheidseisen, gestelde minimale eisen en daarnaast de economisch meest voordelige Inschrijving indient.evens het technisch applicatie beheer uit te voeren op de Softwareoplossing, waaronder mede inbegrepen beheer, onderhoud en beschikbaarheidswaarborging. De Aanbestedende dienst voorziet in het functioneel beheer van de Softwareoplossing. Het bijbrengen van de benodigde kennis en vaardigheden bij de functioneel beheerder, als ook die voor de gebruikers van de Softwareoplossing, is onderdeel van de opdracht. De Softwareoplossing dient te voorzien in de verzameling, opslag en verwerking van de gegevens die benodigd zijn voor de permanente marktanalyse en de (modelmatige) waardebepaling in het kader van de uitvoering van de Wet WOZ. De Softwareoplossing dient te voorzien in alle functionaliteiten die de Wet WOZ van Aanbestedende dienst als uitvoerder vereist. De functionaliteiten voor de uitvoering van de Wet WOZ maken integraal deel uit van de Softwareoplossing. Ten aanzien van de bezwaar- en beroepsprocedures gericht tegen de vastgestelde waarden dient de Softwareoplossing te voorzien in de (digitale) behandeling hiervan. De behandeling van de bezwaarschriften dient te worden ondersteund met workflows en met gebruikmaking van templates en tekstblokken. De Softwareoplossing dient te voorzien in (de ondersteuning van) een Digitaal Loket voor het opvragen en downloaden van taxatieverslagen en het ontsluiten van de taxatieverslagen via MijnOverheid. Het digitale loket dient 24/7 beschikbaar te zijn voor de gebruikers daarvan. Voor haar uitvoeringstaken heeft Aanbestedende dienst behoefte aan een koppeling met een geografische raadpleegomgeving met onder meer luchtfoto’s en kaartmateriaal. De door inschrijver aan te bieden Softwareoplossing dient tenminste te voorzien in een koppeling met Geo-viewer-applicaties van derden, maar deze functionaliteit(en) mogen ook een integraal onderdeel vormen van de aan te bieden Softwareoplossing. Op het prijzenblad dient expliciet te wor De opdracht betreft de levering van een Softwareoplossing voor de taakuitvoering van de Aanbestedende dienst (verder: Aanbestedende dienst) op het vlak van de uitvoering van de WOZ, de implementatie daarvan en de dienstverlening gedurende de contractperiode. Het huidige landschap van applicaties en koppelingen van de Aanbestedende dienst bevat (onder meer) de volgende componenten: CiVision van PinkRoccade voor de processen van Heffen, Innen, Waarderen VriS van XXLNC voor de uitvoering van de Wet WOZ iObjecten voor de uitvoering van de Wet BAG De Aanbestedende dienst gaat uit van een Software as a Service (SaaS) oplossing, waarbij de software ter beschikking wordt gesteld middels een verbinding met het internet. Medewerkers van en werkzaam voor Aanbestedende dienst kunnen tijd- en plaats-ongebonden werken, wat door inschrijver voor medewerkers van Aanbestedende dienst ondersteund dient te worden. De daarvoor vereiste flexibele toegang en beveiligingsvoorwaarden tot de Softwareoplossing dienen door de inschrijver gewaarborgd te worden. Aanbestedende dienst vereist dat de gehoste Softwareoplossing enkel en alleen via de (digitale) werkplek van medewerkers van en werkzaam voor Aanbestedende dienst benaderd kan worden. Een directe toegang is niet toegestaan. Voor de gegevensbeveiliging dient inschrijver aan te sluiten bij de Baseline Informatiebeveiliging Overheid (BIO), de laatste versie (BIO 2.0). Inschrijver dient naast de hosting van de Softwareoplossing t Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één inschrijver welke verantwoordelijk is voor de softwareoplossing ten behoeve van uitvoering van de aan de Aanbestedende dienst met betrekking tot de wet WOZ opgedragen taken. Betreft: software voor gegevensverwerving (basisregistratieve-, kern- en procesgegevens), gegevensopslag en WOZ-(her-)waardering en de daarbij benodigde dienstverlening. De opdracht zal worden gegund aan de inschrijver die voldoet aan de gestelde gesc...
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één Inschrijver met een looptijd van 4 jaar gerekend vanaf de afronding van de Implementatie per 1 september 2026, met de mogelijkheid tot stilzwijgende verlenging van 4 maal twaalf (12) maanden. Indien aanbestedende dienst, dan wel Inschrijver, de overeenkomst niet willen verlengen, dienen zij dit schriftelijk 3 maanden voor beëindiging van de looptijd te verkondigen. De overeenkomst eindigt alsdan op 31 augustus 2030, bij verlenging tot maximaal 31 augustus 2034.De fase van implementatie zal ingaan na de gunning en afronden bij het in gebruik nemen van de softwareoplossing door Aanbestedende dienst.