2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van gebruiksrechten op Software
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht met meerdere percelen die elk afzonderlijk een raamovereenkomst vormen en dit voor de aankoop van licenties, gebruiksrechten en/of onderhouds- en/of ondersteuningsprogramma’s m.b.t. standaardsoftware, die op klassieke wijze (via download of op drager) en/of als dienst worden aangeboden, inclusief aankoop- en beheersadvies rond licentievoorwaarden, prijsmodellen, verschillende versies, gebruiksvoorwaarden, opleiding en bijstand ingebruikname. De opdracht is een opdracht voor diensten, overeenkomstig art. 2, 21° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten.
Interne Kennung: DP-A-C00660
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DP-A-C00660 - 1
Beschreibung: Google softwarelicenties
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DP-A-C00660 - 2
Beschreibung: Salesforce softwarelicenties
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DP-A-C00660 - 3
Beschreibung: Diverse softwarelicenties – een softwarebroker, waarbij de aanbestedende overheid op een snelle en efficiënte manier software kan aankopen en ondersteund wordt in het operationeel beheer hiervan, inclusief renewals met alle administratieve ondersteuning (waaronder b.v. het bijhouden van een inventaris). Momenteel worden er meer dan 140 tal verschillende softwares aangeschaft binnen Digipolis en Groep Antwerpen. De huidige top 11 voor dit perceel zijn volgende: • Atlassian • Kong • Redgate SQL Monitor • Elephantastic • Hoxhunt • ClickUp Enterprise • Graykey • Elastic Platinum • Odoo • Canva Enterprise • Freshworks Naast deze software van de grote softwarefabrikanten zijn er ook nog vele middelgrote softwares als kleine meer niche software in scope, waarbij sommigen alleen via een creditcard moeten aangekocht worden.
Interne Kennung: 3