2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, plaatsen en beschikbaar stellen van sanitaire dispensers, inclusief de levering van bijbehorende verbruiksartikelen binnen de locaties van gemeente Enschede, gemeente Losser en overige aanverwante gemeentelijke locaties of organisatieonderdelen. Hieronder vallen onder andere toiletpapier, handdoekpapier, zeep, luchtverfrissers en overige sanitaire voorzieningen. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van de verbruiksartikelen, het goed functioneren van de dispensers en het uitvoeren van noodzakelijk onderhoud. Ook het verhelpen van storingen, defecten en vervanging van onderdelen of dispensers valt onder de verantwoordelijkheid van de opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
5. Los
Los: LOT-0000