473561-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Beschermd Wonen Aanvullende capaciteit 2027 regio Rivierenland
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBeschermd Wonen Aanvullende capaciteit 2027 regio Rivierenland
BeschreibungBeschermd Wonen Aanvullende capaciteit 2027 regio Rivierenland Zie inschrijvingsleidraad
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensSAS procedure
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungPerceel 1: Beschermd Wonen intramuraal en optioneel Trainingshuis en Beschermd Thuis regio Rivierenland Zie Inschrijvingsleidraad en bijlagen
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: SAS procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1