See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla Systemu Ostrzegania i Alarmowania
Beschreibung: Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych, które będą kluczowym elementem Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA). Realizacja zamówienia odbywa się w ramach projektu „Rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania”, stanowiącego część Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla Systemu Ostrzegania i Alarmowania