2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace elektrické požární signalizace (EPS) a související stavební úpravy Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem, č.p. 1282, ul. Rybniční, Strakonice
Beschreibung: Předmětem veřejné́ zakázky je revitalizaci systému elektronické požární signalizace (kompletní výměna a doplnění EPS, včetně napojení zařízení sociálních služeb na Pult centralizované ochrany (PCO) u HZS dle zákona o požární ochraně) v objektu domova pro seniory a domova se zvláštním režimem v ulici Rybniční, obec Strakonice a související stavební úpravy (dispoziční změny a změna užívání některých místností) a úpravy elektroinstalace. Schodiště v části DZR bude vybudováno nové, aby odpovídalo požadavkům současných norem. Bude řešeno pomocí ocelové konstrukce na stávající konstrukci schodiště. Předmětem plnění je rovněž poskytování záručního servisu po dobu záruční lhůty.
Interne Kennung: 2026_EPS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení je zahájeno odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení do TED a VVZ. Zadavatel neuveřejnil předběžné oznámení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: uvedeno v obchodních podmínkách