See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników diagnostycznych niezbędnych do prawidłowego wykonywania badań immunohematologicznych dla Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej Biorców (PITB) oraz Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej Dawców (PITD) RCKiK we Wrocławiu na okres 24 miesięcy, w podziale na trzy zadania, tj.: Zadanie 1: „Dostawa odczynników diagnostycznych monoklonalnych do oznaczania antygenów z układu Rh o
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu zadania 1. -zadania 3.jest określony w rozdz. III. SWZ 02.P.1-3.2024
Vorherige Bekanntmachung: 592729-2024
Interne Kennung: 02.P.1-3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Nazwa zamówienia: „Dostawa odczynników diagnostycznych niezbędnych do prawidłowego wykonywania badań immunohematologicznych dla Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej Biorców (PITB) oraz Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej Dawców (PITD) RCKiK we Wrocławiu na okres 24 miesięcy w podziale na trzy zadania , tj.: Zadanie 1: „Dostawa odczynników diagnostycznych monoklonalnych do oznaczania antygenów z układu Rh oraz innych układów niż ABO.” Zadanie 2: „Dostawa odczynników diagnostycznych poliklonalnych do oznaczania antygenów spoza układów ABO i Rh”. Zadanie 3: „Dostawa odczynników antyglobulinowych poli i monoswoistych wykorzystywanych do prawidłowego wykonania badania identyfikacji przeciwciał z zastosowaniem techniki probówkowej, odczynników diagnostycznych stanowiących kontrolę poprawności wykonywanych testów serologicznych oraz odczynników pomocniczych do wykrywania badań immunohematologicznych”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: „Dostawa odczynników diagnostycznych monoklonalnych do oznaczania antygenów z układu Rh oraz innych układów niż ABO.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu zadania 1 jest określony w rozdz. III. SWZ 02.P.1-3.2024
Interne Kennung: 02.P.1-3.2024-zadanie 1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3. Prawo opcji – dotyczy zadania 1 do zadania 3: 3.1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji nie modyfikujące ogólnego charakteru umowy w zakresie poszczególnego zadania . 3.2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia nie więcej jednak niż o 20 % zamówienia podstawowego w zakresie poszczególnego zadania . 3.3. Zamawiający może skorzystać z opcji w terminie nie później niż w terminie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy zamówienia podstawowego w zakresie poszczególnego zadania. 3.4. Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. Zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla zamówienia podstawowego jak i dla przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 3.5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie poprzedzone poinformowaniem Wykonawcy drogą elektroniczną, poprzez pierwsze wysłane zamówienie korzystające z prawa opcji. 3.6. Zamawiający może z opcji nie skorzystać lub skorzystać w części. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającemu i w przypadku nie skorzystania z prawa opcji wykonawcy nie przysługują roszczenia o zamówienie określone w prawie opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: „Dostawa odczynników diagnostycznych poliklonalnych do oznaczania antygenów spoza układów ABO i Rh”.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu zadania 2. jest określony w rozdz. III. SWZ 02.P.1-3.2024
Interne Kennung: 02.P.1-3.2024 - zadanie 2.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: „Dostawa odczynników antyglobulinowych poli i monoswoistych wykorzystywanych do prawidłowego wykonania badania identyfikacji przeciwciał z zastosowaniem techniki probówkowej, odczynników diagnostycznych stanowiących kontrolę poprawności wykonywanych testów serologicznych oraz odczynników pomocniczych do wykrywania badań immunohematologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu zadania 3. jest określony w rozdz. III. SWZ 02.P.1-3.2024
Interne Kennung: 02.P.1-3.2024 - zadanie 3.