2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i wykorzystywanego na niej oprogramowania open source lub rozwiązanie równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i wykorzystywanego na niej oprogramowania open source lub rozwiązanie równoważne. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i wykorzystywanego na niej oprogramowania open source