2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeentenieuws lokale krant
Beschreibung: Om de inwoners van Ouder-Amstel te kunnen informeren over gemeentelijk nieuws, wil de gemeente gebruik maken van een krant die een lokaal netwerk heeft en dus de meeste inwoners kan bereiken. De gemeente wil één partij contracteren bij wie zij stukken kunnen aanleveren welke worden geplaatst in een krant die de inwoners van Ouder-Amstel gratis kunnen ontvangen. De leverancier is niet alleen verantwoordelijk voor het plaatsen van deze stukken, maar ook voor het verspreiden van de krant. De afname is 2 pagina’s per week. De afname ligt zelden onder de twee pagina’s, behalve gedurende de zomervakantie. Te verwachten is dat dit ook de aankomende jaren zo zal blijven.
Interne Kennung: DUO OA 202403-2400102
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente wil één partij contracteren bij wie zij stukken kunnen aanleveren welke worden geplaatst in een krant die de inwoners van Ouder-Amstel gratis kunnen ontvangen. De afname is 2 pagina’s per week. De afname ligt zelden onder de twee pagina’s, behalve gedurende de zomervakantie. Te verwachten is dat dit ook de aankomende jaren zo zal blijven. hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22991000 Zeitungsdruckpapier, 64111000 Postdienste im Zusammenhang mit Zeitungen und Zeitschriften
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1-9-2025 tot en met 31-8-2027 met een optie tot verlenging van vier maal één jaar.