473669-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Wartung und Reparatur von Computeranlagen – Održavanje mrežne opreme
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Održavanje mrežne opreme
Beschreibung: Postojeća mrežna i sigurnosna infrastruktura Naručitelja temeljena je na mrežnoj i sigurnosnoj opremi proizvođača Cisco Systems. Postojeći sustav za raspodjelu opterećenja i isporuku aplikacija temeljen je na opremi proizvođača F5 Networks. Kako bi zadržali sigurnost i stabilnost sustava potrebno je ugovoriti pravo na nove verzije softvera i produljenje jamstava hardvera od strane Proizvođača i Ponuditelja za opremu Naručitelja na lokaciji dva podatkovna centra (primarni i sekundarni podatkovni centar). Predmet nabave čini oprema sljedećih podsustava kao i pripadajuće usluge podrške za opremu navedenih podsustava: • Mrežni sustav podatkovnih centara • Mrežni sustav LAN i WiFi mreže (campus mreža) • Vatrozidni sustavi zaštite podatkovnih cenatara i VPN pristupa • Sustavi za raspodjelu opterećenja i isporuku aplikacija • Sustav za mrežni nadzor Uz navedene usluge podrške, predmet nabave je i održavanje za postojeću Cisco Systems, F5 Networks i PRTG opremu. Detaljni opis predmeta nabave nalazi se u poglavlju „Opis predmeta nabave“, koji je prilog ove Dokumentacije o nabavi – PRILOG 1. i količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 2.
Interne Kennung: 07-U-26-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0000