See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 5 szt. modułowej komory dymowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem 5 szt. modułowej komory dymowej. Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań: 1. Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Gdańsku. 2. Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Wrocławiu. 3. Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Lublinie. 4. Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Poznaniu. 5. Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Toruniu.
Interne Kennung: WZP.2371.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 37440000 Fitnessgeräte, 51121000 Installation von Fitnessgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Gdańsku.
Beschreibung: Komora dymowa kontenerowa wykonana w zabudowie z kontenerów stalowych. Sposób usytuowania oraz połączenia kontenerów w sposób zaproponowany przez dostawcę. W zabudowie kontenerów przeznaczonych na komorę należy uwzględnić następujące pomieszczenia: - pomieszczenie ścieżki treningowej ze strefą zadymioną, - pomieszczenie sterowni z pulpitem sterowniczym do sterowania zdarzeniami i do nadzorowania przebiegu ćwiczeń, - sala wydolnościowa, - śluza wejściowa i wyjściowa - pomieszczenie do udzielania pomocy medycznej wraz z wyposażeniem (minimalne wyposażenie: krzesło, łóżko – kozetka lekarska z zapasem jednorazowego prześcieradła lub rozwiązania zamiennego na co najmniej 100 wymian, stolik lub biurko, szafka przeszklona medyczna, stojak do kroplówki, ciśnieniomierz automatyczny) KOLOR KONSTRUKCJI: -,ściany wewnętrzne - białe zmywalne, - wykonawca przedstawi kolorystykę zewnętrzną do uzgodnienia z zamawiającym na etapie realizacji zamówienia INSTALACJA ELEKTRYCZNA: Służąca do zasilania urządzeń roboczych i systemu sterowania. W korytkach kablowych, skrzynka przyłączeniowa z tablicą bezpiecznikową. Gniazda zasilające 230 V usytuowane zgodnie z zabudową i posadowieniem urządzeń stanowiących wyposażenie komory. Ilość gniazdek do ustalenia z Zamawiającym na etapie realizacji zamówienia. Możliwość zasilania z zewnątrz przy użyciu wtyk kablowych trójfazowych. Przewidzieć miejsce i możliwość montażu licznika energii elektrycznej.
Interne Kennung: WZP.2371.6.2026 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Wrocławiu.
Interne Kennung: WZP.2371.6.2026 - zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Lublinie
Interne Kennung: WZP.2371.6.2026 - zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Poznaniu
Interne Kennung: WZP.2371.6.2026 - zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa 1 szt. modułowej komory dymowej dla KW PSP w Toruniu
Interne Kennung: WZP.2371.6.2026 - zadanie 5