473673-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Traktoren – Lesy Budišov nad Budišovkou s.r.o. - technika pro školkařskou činnost
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLesy Budišov nad Budišovkou s.r.o. - technika pro školkařskou činnost
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka nové techniky určené pro školkařskou činnost v lesním hospodářství. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části, Konkrétní specifikace je uvedena v příloze č. 2 ZD k příslušené části (Technická specifikace).
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16520000 Entladewagen für die Landwirtschaft, 34223300 Anhänger
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungtraktor Konkrétní specifikace je uvedena v příloze č. 2-1 ZD
LosLOT-0002
Beschreibungtraktorový přívěs Konkrétní specifikace je uvedena v příloze č. 2-2 ZD
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16520000 Entladewagen für die Landwirtschaft