2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky malých serverů pro prostředí OS Linux
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky malých serverů pro prostředí OS Linux. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung: 120240056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0004