2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení budovy A po rekonstrukci
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka vybavení pro budovu A školy na adrese Slovanská 1000/55, Děčín. Součástí dodávky bude i doprava, vynesení na místo určení, montáž a likvidace obalů. Vjezd je možný až před vchod do budovy, přičemž dotčené místnosti jsou rozmístěny v pěti podlažích budovy. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohami zadávací dokumentace: - Závazný tex smlouvy - Specifikace dodávek
Interne Kennung: VZ-11064/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 30195900 Weiße Schreibtafeln und Magnettafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39160000 Schulmöbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 30195900 Weiße Schreibtafeln und Magnettafeln