473725-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i drobnego sprzętu laboratoryjnego. Przedmiot zamówienia obejmuje 7 zadań. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.381.57.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 33141615 Urinbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej - 1
Beschreibung: Zestawy do oznaczania cytrynianów i szczawianów w moczu
Interne Kennung: ZP.381.57.2026 - 1
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej - 2
Beschreibung: Odczynniki i materiały kontrolne do posiadanego przez Zamawiającego analizatora PURE
Interne Kennung: ZP.381.57.2026 - 2
Los: LOT-0003
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej - 3
Beschreibung: Odczynniki i kontrole do posiadanego przez Zamawiającego analizatora Optilite
Interne Kennung: ZP.381.57.2026 - 3
Los: LOT-0004
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej - 4
Beschreibung: Zestaw pojemników i probówek na dobową zbiórkę moczu
Interne Kennung: ZP.381.57.2026 - 4
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0005
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej - 5
Beschreibung: Asortyment do pobierania materiału biologicznego na Pracownię Bakteriologiczną
Interne Kennung: ZP.381.57.2026 - 5
Los: LOT-0006
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej - 6
Beschreibung: Podłoże antybiogramowe dla grzybów oraz paski z gradientem stężeń – etestów amfoterycyny B i flukonazolu
Interne Kennung: ZP.381.57.2026 - 6
Los: LOT-0007
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę odczynników i drobnego sprzętu na potrzeby Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej - 7
Beschreibung: Odczynniki do posiadanego przez Zamawiającego analizatora Chlorimetr 50 CL
Interne Kennung: ZP.381.57.2026 - 7