2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Onderhoud installatie gebouwen
Beschreibung: In het kader van professioneel en toekomstbestendig vastgoedbeheer wenst de gemeente het onderhoud van de gebouwinstallaties op een gestructureerde en efficiënte wijze te organiseren. De opdracht omvat zowel het planmatig (preventief) onderhoud als het correctief onderhoud, waaronder het verhelpen van storingen, het uitvoeren van aanpassingen en vervangingen inclusief keuringen en controles. Met deze offerteaanvraag beoogt de gemeente meerdere opdrachtnemers te contracteren die verantwoordelijk worden voor het uitvoeren van het onderhoud aan de gebouwinstallaties gedurende de contractperiode. Hierbij wordt onderscheid gemaakt tussen een vast onderdeel, bestaande uit planmatig onderhoud, en een flexibel onderdeel, bestaande uit werkzaamheden die op afroep worden uitgevoerd. Percelen De opdracht is opgedeeld in meerdere percelen, waarbij elk perceel betrekking heeft op meerdere gebouwen met de daarbij behorende technische installaties. De maximale waarde van deze raamovereenkomst bedraagt € 2.500.000,- exclusief btw voor de totale looptijd, inclusief eventuele verlengingen en voor alle percelen gezamenlijk.
Interne Kennung: 31259-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - Sleen, Schoonoord, Zweeloo, Zwinderen, Oosterhesselen
Beschreibung: Gebouwen Sleen, Schoonoord, Zweeloo, Zwinderen, Oosterhesselen (o.a. brandweerkazernes, sporthallen, MFA) De totale geraamde waarde van P1 : De max waarde van P1:
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf 01/01/2027 tot en met 31-12-2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee maal twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: P2: Coevorden, Dalen, Dalerpeel
Beschreibung: Gebouwen Coevorden, Dalen, Dalerpeel (o.a. gemeentehuis, Arsenaal, gemeentewerf, Ravelijn, sporthal, kerktoren) De totale geraamde waarde van P2 : De max waarde van P2:
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: P3: Woonwagenlocaties
Beschreibung: Toiletvoorzieningen woonwagenlocaties De totale geraamde waarde van P3: De max waarde van P3:
Interne Kennung: 3